in ,

Trakya’da Festival Zamanı

Saros Körfezi’nin sularında serinleyip ağaçların arasında kamp yapma imkanı tanıyan tazecik festival, 4-5-6 Ağustos tarihlerinde müzik dünyasının önemli isimleri ile müzik tutkunlarını buluşturacak.

Erikli Sahili’nin yeşil atmosferinde, Duman, Manga, Bülent Ortaçgil, Moğollar, Şebnem Ferah gibi sevilen müzisyenlerin ve grupların performanslarıyla gerçekleşecek olan Trakya Fest, 4-6 Ağustos 2017 tarihleri arasında müzikseverlerle buluşuyor.

Sahnenin etkileyici ismleri bir arada

Tüm Renkleri Buluşturan Festival” sloganıyla öne çıkan Trakya Fest, eğlence ve müzik geleneğiyle öne çıkan bir coğrafyanın ev sahipliğinde gerçekleşecek olması ile de umut vadediyor. Festival, Duman, Manga, Bülent Ortaçgil, Moğollar ve Şebnem Ferah’ın yanı sıra, Hayko Cepkin, Adamlar, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Deniz Tekin, Son Feci Bisiklet, Yeni Türkü, Zakkum, Selçuk Balcı, Niyazi Koyuncu, Manuş Baba, Jehan Barbur ve Leman Sam gibi rock ve alternatif müzik dünyasının popüler sanatçı ve gruplarını bir araya getiriyor. Bu yıl ilk kez düzenlenecek olan festivalde 3 gün sürecek müzik maratonunun yanı sıra dinleyicilere, Erikli Sahili Keşan Belediye Plajı’nda yeşille ve doğayla iç içe bir kamp alanı sunulacak ve festival tutkunları yazın ruhuna yakışır bir deneyim yaşama şansı yakalayacak.

Kaynak: Artfulliving

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Google Haber Yazımını Otomatize Edecek

Rusya ile Siber Güvenlik Ortaklığında ABD’den Geri Adım