in ,

Yepyeni Bir Küresel Tur ve Aktivite Rehberi: Tripedia

Bir seyahati A’dan Z’ye planlamanın zahmetini bilen bilir! Tripedia ile transfer hizmetinden etkinliklere, şehir turlarından paket tekliflere, seyahatinizi zenginleştirecek pek çok hizmet ve servis tek platformda toplanıyor.

Arkadaş önerileri, gezgin blogları, sosyal medya hesapları, en uygun transfer, en kapsamlı tur… Tatile çıkmadan önce her bir detay için sayısız kaynak taraması yapmak adettendir – ve epey yorucudur.

Siz gitmek istediğiniz noktayı belirtseniz ve teklifler bir bir önünüze serilse fena mı olur?

Yüzlerce ülke ve binlerce noktadan, konforunuz ve seyahat keyfiniz için çeşitli hizmet seçeneklerini değerlendirebileceğiniz, rezervasyon yapabileceğiniz, sunulan teklifler hakkında açıklamalara, kullanıcı fotoğraflarına ve yorumlarına ulaşabileceğiniz Tripedia, Türkiye merkezli bir girişim olma özelliği taşıyor.

Şimdilik sadece İngilizce seçeneği ile kullanıma sunulan bu ‘küresel tur ve etkinlik bankası’, dünyanın çeşitli noktalarından 54 acente ile ortak çalışıyor. Bölge sakinlerinin girdileri ile beslenen Tripedia’nın, yerel değerlerin ve deneyimin önem kazandığı şu günlerde tatilcilerin ve acentelerin ilgisini çekmekte zorlanmayacağını tahmin etmek güç değil.

Girişimin sektörel detayları için göz atabilirsiniz: Webrazzi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İstanbul’da Doğanın İçine Yolculuk: Permakamp Beykoz

Aşılara Dair 10 Bilimsel Gerçek