in , , ,

Tech’n Roll: Girişimciler ve Teknoloji Meraklıları Teknopark İzmir’de Buluşuyor

Türkiye’nin en iyi 15 StartUp’ı, 2-5 Ağustos tarihleri arasında Teknopark İzmir’de gerçekleştirilecek teknoloji kampında belirleniyor. Ücretsiz katılım ve konaklama imkanı sunulan etkinlik, girişimciler ile teknoloji meraklılarını ve kurumsal oyuncuları, mavi ve yeşilin yanı başında bir araya getiriyor.

Doğa ve İnovasyon ile İç İçe Bir Buluşma

İzmir’in en büyük teknoloji alanı Teknopark İzmir’de gerçekleştirilecek bu yenilikçi etkinlikte, Türkiye’nin en iyi 15 StartUp’ı belirlenecek.

”Technology and Roll” kelimelerinin anlam ve fonetik armonisiyle bir araya gelen Tech’n Roll, alışılmış seminer ve zirve buluşmalarının sıradanlığını reddediyor ve tıpkı Rock’n Roll’da olduğu gibi, teknolojik yeniliği ve eğlenceyi yaklaşımının odağına tutuyor.

Teknopark İzmir’den görünüm

Neler Olacak?

Tech’n Roll’a katılan herkes öncelikle, StartUp faaliyetlerine ve uzman mentorlere kol mesafesinde ulusal bir yarışa dahil olacak; bilgisini ve merakını yurt dışına açabilecek fırsatı yakalayacak. Organizasyonun temel bileşenlerinden olan “Up & Roll” platformu, girişimcilerin network sağlayıp geleceğe yön verecek fikirleri yaratacağı özel bir buluşma noktası olma niteliği taşıyor. Bununla birlikte, katılımcılara gün içerisinde alternatif program ve etkinlikler sunularak farklı ilgi alanlarına yönelik etkinlikler düzenlenecek. Sektörün önde gelen profesyonelleri, uzman danışmanları, teknolojiye yön veren markalar ve temsilcileri ile tüm katılımcıların kamptan maksimum fayda sağlamalarına imkân veren bir festival konsepti tasarlanmış.

Nerede Olacak?

Urla’da bulunan İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü kampüsü içerisinde 21 kurum ve kuruluşunun ortaklığıyla 2002 yılında kurulan Teknopark İzmir’de gerçekleştirilecek Tech’n Roll, teknoloji ve kamp meraklılarının kesişim kümesindekilere hitap ediyor. İzmir – Çeşme Otoyolu ile İzmir il merkezine 45 kilometre; Çeşme Limanı’na ise sadece 30 km uzaklıktaki etkinlik ve kamp alanından, şehrin önemli merkezlerine otoyol üzerinden sorunsuz ulaşım sağlanabilmektedir. Ayrıca, kamp ile İzmir il merkezi arasında düzenli belediye otobüsü, dolmuş ve minibüs seferleri mevcuttur.

Kamp; etkinlik süresi boyunca ücretsiz olup katılımcılar için çadır ve öğrenci yurdu olmak üzere 2 farklı konaklama seçeneği bulunmaktadır. Katılımcılar çadırlarını kendileri getirebilir ya da kamp alanından sağlayabilir.

Katılım, gönüllü destek, kamp yaşamı gibi konularda sıkça sorulan sorulara ve detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz: Tech’n Roll

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Cinsellikten Tiksinmenin Evrimsel Açıklaması

Tarihin Görünmez Kıldığı Kadınlara Fosfor Etkisi