in ,

Galaxy Fold Geliyor!

Ekran kırılması, titreme ve şişme gibi sorunlar nedeniyle duyurulması ertelenen Samsung’un katlanabilir telefonu Galaxy Fold’un Eylül ayında tanıtılacağı açıklandı.

Galaxy Fold’un katlanıldığı sırada kırılmasına neden olabilecek durumları ortadan kaldırdığını belirten Samsung, cihaza koruyucu üst katman, takviye modüller, yeni koruma kapakları konulduğunu ve katlama gövdesiyle boşluk arasında uygun ölçülerin kullanıldığını duyurdu.

Samsung’dan konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Dünyanın dört bir yanındaki Samsung hayranlarından aldığımız destek için teşekkür ediyoruz” denildi. Şirket ayrıca uygulamaların geliştirilmesi için çalışmaların devam ettiğini, kontrol testlerinin yapıldığını belirtti.

Yeni Telefon Teknolojisi

Yeni nesil ağ teknolojisi olan 5G ile birlikte yeni telefon tasarımları, akıllı telefon endüstrisinde önemli değişikliklere yol açacağı düşünülüyor. Apple ve Samsung’un amiral telefonlarına karşılık katlanabilir telefonlar kullanıcıya radikal bir deneyim sunuyor.

Bu yeni deneyim nedeniyle de katlanabilir telefonların fiyatlarının yüksek olacağı öngörülüyor. Huawei’nin katlanabilir telefonu Mate X yaklaşık 2 bin 600 dolardan satışa sunulurken, Samsung’un yeni katlanabilir telefonu Galaxy Fold’un 2 bin ila 3 bin dolar arasında bir fiyatlar kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Kaynak: CNET

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Akıllı Dövmeler Sağlığımızı Takip Edecek!

Sosyal Medyada Hayat Kurtaran Pratik Bilgiler