in , ,

Ev Yapımı Tadında Yeşil Perde Mahsülleri

”Green box” olarak da bilinen arka plan aracını kullanarak videolar üreten 62 yaşındaki Youtube fenomeni Tatiana Subbotina ile tanışın!

Pek çok filmde kullanılan yeşil perdenin sihrini gelin bir de 62 yaşındaki Rus Youtuber Tatiana Subbotina’nın ellerinden izleyin. Kendisi 2013’te Tayland’da yaşarken video çekmeye başlamış. Sonrasında ise yeşil perde kullanımını ve video düzenlemeyi öğrenmek için yeşil perde önünde çocuk videoları çekerek Youtube’da yayınlamaya devam etmiş. Aslında Subbotina’nın internet fenomenliği de bu sıralar başlıyor.

“Yeni bir şey icat etmedim”

“Video düzenleme (editleme) hakkında ben de konuşabilirim diye düşündüm” diyor Subbotina. “Sonrasında da bu işlerin nasıl yapıldığı konusunda kendi Youtube kanalımda videolar yayınlamaya başladım. Yeni bir şey icat etmedim fakat yapılan işi olabildiğince basit olarak anlatmaya çalıştım. Yaptığım şey gerçekten çok eğlenceli ve yapmayı çok seviyorum.”

Yeşil perde önünde kullandığı kıyafeti de kendi diken Subbotina, birbirinden ilginç videolarını yayınlamaya ve videoları nasıl düzenlediğini anlatmaya devam ediyor. Her videosu yüz binlerce kişi tarafından izlenen bu teknoloji hamaratı eski toprağın videolarını işi öğrenmekten ziyade eğlenmek için izleyenler bir hayli fazla.

Subbotina Rusya’nın çok izlenen bir Talk Show programına (Vecherniy Urgant) bile konuk olmuş.

Umarız bu tutkusu katmerlenerek artar da biz de çalışmalarını keyifle seyrederiz.

Kaynak: Buzzfeed

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ellerimizi Muhtemelen Yıllardır Yanlış Yıkıyoruz

Fransa Aşıyı Zorunlu Hale Getirmeye Hazırlanıyor